Předvánoční lesní pedagogika na Libavé

17. 12. 2020 / Libavá

Blíží se Vánoce a děti od září zažily hlavně kontakt s počítači a novou formu výuky na dálku. V mateřských školách se na první pohled zdá, že doba covidová do jejich chodu nezasáhla. Opak je ovšem pravdou a děti z mateřinek letos přišly o všechny své běžné podzimní a zimní akce. Zdržujte se venku, zní pokyn vedením školek. A protože to situace dovolila, některé paní učitelky dokázaly spojit povolené s možným a vyrazily s dětmi do lesa.

Hádej, kdo jsem V - pracovní list

17. 12. 2020 / ČR

Podle Guinnessovy knihy rekordů jde mezi zvířaty o největšího "nebojsu," který klidně zažene i smečku lvů... Další hádankový kvíz ze zvířecí říše v pracovním listu pro distanční lesní pedagogiku od našeho podnikového týmu.

Víš, kdo jsem IV. - pracovní list

16. 12. 2020 / ČR

Říkají mi medvídek, ale jsem spíše příbuzný klokana. A o mně se říká, že měním barvy podle prostředí, přestože je měním podle toho, co právě dělám. Pracovní list lesních pedagogů VLS dnes s hádankami ze zvířecí říše na téma "Kdo jsem?"

Víš, kdo jsem III. - pracovní list

15. 12. 2020 / ČR

Který pták se potopí až půl kilometru hluboko? A jaký hmyz si chová mšice? Dnes pro Vás lesní pedagogové VLS připravili opět hádanky ze zvířecí říše.

Co jste nevěděli o zvířatech - pracovní list

14. 12. 2020 / ČR

Co znamená, když vydra ukazuje své mládě? A jakého pohlaví je ústřice? Námětem dnešního pracovního listu VLS pro "distanční" lesní pedagogiku jsou opět zajímavosti ze světa zvířat.

Předchozí
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 .. 77
Další